Мережа турагенцій «Сільпо Вояж» організує подорож в будь-яку точку світу. Ми співпрацюємо з багатьма авіакомпаніями, в тому числі і low-cost. Завдяки чому ви легко знайдете інформацію про рейси Україна - Франція, Одеса - Стамбул, Київ - Дніпропетровськ або інші напрямки, які вас цікавлять, і зможете відразу ж придбати дешеві авіаквитки по Україні або в інше місто світу.

Ми постійно вивчаємо рейтинг авіакомпаній і знайомимо вас з останніми даними. Це означає, що вирішивши замовити квитки на літак у нас, ви легко оберете рейс найнадійнішого авіаперевізника.

Менеджери мережі щодня відстежують акції та спеціальні пропозиції, оголошені авіакомпаніями. Ми також вивчаємо всі пропозиції лоукост. Це дозволяє нам першими знайомити вас з різними варіантами перельоту по потрібному вам напрямку за мінімальними цінами.

Зручна пошукова форма допоможе знайти рейси, які виконують українські авіакомпанії. Ви також можете задати напрямок, назву авіаперевізника, послугами якого бажаєте скористатися, і перед вами з'явиться список можливих варіантів, із зазначенням ціни та часу вильоту.

На сайті ви знайдете детальну інформацію про кожну авіакомпанію. Це дозволить вам дізнатися про класи перельоту і забронювати квитки на літак відповідного перевізника.

Мережа турагенцій «Сільпо Вояж» має точки продажу в Києві та Одесі, однак купити квитки онлайн можна з будь-якого куточка країни. Ми знаходимо підхід до кожного клієнта, приділяємо увагу найдрібнішим деталям і контролюємо якість послуг, що надаються.

Здійснюючи бронювання авіаквитків на нашому сервісі, ви можете бути впевнені, що подорож буде організовано на найвищому рівні. Звертайтеся, і ми створимо комфортні умови для вашого польоту.