Адріа Ейрвейс розпочала свою діяльність ще у 1961 році і ось вже більше сорока років надає послуги по вантажо- та пасажирським авіаперевезенням. За час свого існування авіакомпанія змогла довести, що є досвідченим та надійним авіаперевізником.

Свою діяльність Adria Airways починала з чартерних рейсів, а сьогодні рейси компанії з'єднують Близький Схід та Європу. Щотижня компанія виконує близько 200 рейсів.

Флотилія компанії складається з 3 Airbus і 9 Bombardier, середній вік яких на сьогоднішній день становить 10 років. Залежно від моделі судна, місткість салону - від 48 до 144 крісел.

умови перельоту

Авіакомпанія Adria Airways пропонує своїм клієнтам економ та бізнес-клас обслуговування. Для останнього організований VIP-зал в аеропорту та окрема стійка реєстрації.

Пасажирам регулярних авіарейсів дозволено перевозити одну 23-х кілограмову сумку і дві 32-х кілограмові. При цьому висота багажу не повинна перевищувати 158 сантиметрів.

На чартерних рейсах пасажирам дозволено перевозити одну сумку висотою до 185 сантиметрів і вагою до 23 кг.

Незалежно від класу польоту, дозволяється проносити ручну поклажу вагою до 8 кг, верхній одяг та кілька книг. Пасажири також можуть за 48 годин до польоту замовити спецхарчування.

Компанія Адріа Ейрвейс забезпечує можливість забронювати і купити квитки за допомогою інтернет в режимі онлайн. А для постійних клієнтів компанія розробила спецпропозиції і програми заохочення, які дозволяють відмінно заощаджувати на перельотах.

«Сільпо Вояж» - сучасний сервіс пошуку і бронювання авіаквитків

Прийняли рішення подорожувати з Adria Airways? Тоді заповнюйте пошукові параметри, і сервіс представить розклад рейсів на потрібну дату. Переглянувши представлений перелік, ви зможете дізнатися, скільки коштує переліт на прямий або стикувальний рейс і зробити свій вибір.

Скориставшись послугами сервісу, ви можете розраховувати на:

- Швидку обробку замовлення - менеджери вислухають побажання, запропонують варіанти по заданому маршруту і допоможуть замовити авіаквитки на відповідний рейс;

- Акції від Adria Airways - ми допоможемо скористатися кращими пропозиціями компанії та знайти дешеві квитки;

- Професійну підтримку 24 години на добу - бронювання квитків на сайті можливо в будь-який зручний для вас час.