Арабська лоукост компанія Ейр Арабія була створена в 2003 році. Саме Air Arabia почала пропонувати дешеві перельоти в країнах Близького Сходу, Північної Африки та Європи. Багато рейсів лоукостера виконуються з Міжнародного аеропорту Шарджа, де знаходиться база компанії. Крім того, у Ейр Арабія є додаткові бази в Касабланці та Олександрії.

На сьогоднішній день компанія здійснює авіаперельоти в 88 напрямках

Повітряний флот Air Arabia складається з 44 літаків Airbus A320, на борту яких перебуває 162 крісла економ-класу. При цьому варто зазначити, що нові лайнери авіакомпанії вважаються найбезпечнішими і найзручнішими, підтвердженням тому є той факт, що за історію існування Air Arabia не відбулося жодної авіакатастрофи.

Умови перельоту на рейсах Air Arabia

Даний авіаперевізник пропонує своїм пасажирам придбати квитки на висококласний лайнер за найкращою ціною. Керівництво компанії прагне залучати нових клієнтів і заохочувати постійних пасажирів, для чого проводяться спеціальні акції. Крім того, діє система балів, накопичуючи які, можна отримати знижку на переліт.

Пасажири можуть перевозити безкоштовно до 20 кілограмів в багажі і до 7 кілограмів в ручній поклажі. Перекусити під час польоту можна за окрему плату, при бажанні оплатити обід можна відразу ж при купівлі квитків.

Наш сервіс допоможе вам в онлайн режимі забронювати і купити квитки на авіарейси Air Arabia в будь-якому напрямку.

«Сільпо Вояж» - бронювання авіаквитків за найкращою ціною

Хочете зробити переліт на рейсах Air Arabia? У такому випадку, скористайтеся послугами даного сервісу, і ви неодмінно зумієте підібрати потрібний рейс і замовити на нього квиток.

Заповнивши пошукову форму, ви зможете:

- Вивчити спецпропозиції - ми щодня відстежуємо акції, оголошені Air Arabia на перельоти, і відразу ж знайомимо вас з ними;

- Отримати миттєву обробку замовлення - менеджери сервісу швидко підберуть рейси по заданому маршруту;

- Звернутися до консультантів у будь-який час доби - коли б ви не вирішили зайнятися пошуком квитків, ви завжди можете розраховувати на нашу допомогу.