Air Astana - національний перевізник Казахстану, порт приписки якого знаходиться в аеропорту Алма-Ати. Основними пріоритетами Ейр Астана є дотримання високих стандартів якості обслуговування пасажирів та безпека рейсів.

На сьогоднішній день флотилія авіакомпанії складається з 30 авіалайнерів Аеробус, Боїнг та Ембраєр. Середній вік суден - 7 років.

У даний час компанія виконує внутрішні та міжнародні рейси в 64-х напрямках. Слід зазначити, що Ейр Астана - це єдина казахстанська компанія, яка має акредитацію для виконання міжнародних рейсів.

умови перельоту

Ейр Астана пропонує подорожувати двома класами:

- Економ - комфортні крісла, для кожного пасажира передбачений індивідуальний екран, на якому демонструють фільми, подають безалкогольні напої, легкі закуски та гарячий обід на далеких рейсах;

- Бізнес-клас - пасажирам пропонують привітальні алкогольні напої, вони мають пріоритетне право і реєструються на окремих стійках.

Що стосується провозу багажу, то в економ-класі можна провозити до 8 кілограм в ручній поклажі і до 20 кілограм в багажному відділенні. Пасажири бізнес-класу можуть, відповідно, до 18 кілограм провозити в салоні літака і 30 кілограмів в багажі.

Авіакомпанія Ейр Астана надає можливість своїм пасажирам забронювати і купити квитки на рейси в будь-якому напрямку в онлайн-режимі.

«Сільпо Вояж» - швидке і доступне бронювання авіаквитків

Прийняли рішення подорожувати з Air Astana? Заповнюйте поля вильоту-прильоту, вказуйте дату, і сервіс надасть розклад рейсів по потрібному напрямку. У представленому переліку буде вказано, скільки коштує квиток з урахуванням всіх зборів та комісій.

Користувачі компанії можуть розраховувати на:

- Акції та спеціальні пропозиції від Ейр Астана - ми першими знайомимо вас з кращими пропозиціями компанії;

- Миттєву обробку замовлення - менеджери вислухають ваші вимоги до умов польоту, запропонують варіанти по заданому маршруту і допоможуть замовити дешеві квитки на відповідний рейс;

- Підтримку 24 години на добу - бронювання авіаквитків на сайті можливо в будь-який зручний для вас час.

Купуючи авіаквитки компанії Air Astana, ви отримаєте можливість подорожувати з комфортом за доступними цінами.