Air Mauritius розпочала свою діяльність в 1967 році. З цього часу дана авіакомпанія виконує регулярні і чартерні рейси не тільки по Африці, але й по всьому світу, включаючи Океанію, Азію та Європу. Хабом Ейр Маврикій є аеропорт імені сера Сівусагура Рамгулама.

Флотилія авіакомпанії складається з 12 авіалайнерів Airbus і ATR з різною місткістю пасажирів і компонуванням крісел.

На сьогоднішній день Air Mauritius обслуговує більше 20 напрямків, маршрути яких з'єднують Маврикію з багатьма культурно-економічними центрами світу.

умови перельоту

Ейр Маврикій пропонує подорожувати трьома класами. Крім звичного всім перельоту в економ і бізнес-класі, пасажирам пропонують зробити переліт преміум-економ-класом, який гарантує комфортні умови перельоту і відмінне обслуговування за доступною ціною.

Що стосується безкоштовного провозу багажу, то максимально допустима вага залежить від напрямку і класу польоту, однак він не може перевищувати 32 кг на одне місце.

Звертайтеся, і ми допоможемо забронювати і купити дешеві квитки на авіарейси Air Mauritus в будь-якому напрямку в онлайн-режимі.

«Сільпо Вояж» - авіаквитки Ейр Маврикій за доступною ціною

Бажаєте замовити квитки на рейс компанії Air Mauritus? В такому випадку заповнюйте пошукові параметри, і ми миттєво надамо вашій увазі розклад рейсів. Для зручності користування перелік квитків формується від дешевих до дорогих.

Слід зазначити, що на сайті вказано, скільки коштує квиток з урахуванням всіх комісій та зборів, тому замовляючи авіаквитки у нас, вам не доведеться більше нічого доплачувати.

Скориставшись нашими послугами, ви отримаєте:

- Моментальну обробку замовлення - консультанти компанії зв'яжуться з вами протягом 30 секунд і підберуть рейси по заданому напрямку;

- Спецпропозиції та акції - ми щодня відстежуємо інформацію щодо промо-тарифів, оголошених Ейр Маврикій, і відразу ж знайомимо вас з ними;

- Цілодобову підтримку - бронювання квитків можна виконувати в будь-який час доби.