Arkia Israeli Airlines - популярний ізраїльський авіаперевізник, який почав свою діяльність у 1949 році. Головним аеропортом є Бен-Гуріон, розташований в Тель-Авіві.

Флотилія компанії складається з 9 авіалайнерів типу Airbus, ATR, Boeing і Embraer. При цьому важливо зазначити, що незважаючи на невеликий авіапарк, авіакомпанія обслуговує більше 25 напрямків, маршрути яких з'єдную практично всі міста світу.

умови перельоту

Aркіа - Ізраїльські авіалінії пропонують пасажирам подорожувати в економ або делюкс-класі. Це дозволить кожному обрати умови комфорту та вартість перельоту.

Незалежно від класу, в салоні літака можна провезти максимум 7 кг. Ліміт безкоштовного провозу багажу для low-cost рейсів максимум - 20 кг. Що стосується норм провозу в багажних відсіках більш дорогих авіасполучень компанії, то цю інформацію завжди можна дізнатися при бронюванні авіаквитків на конкретний рейс.

Звертайтеся, і ми допоможемо забронювати і купити дешеві квитки на авіарейси Аркіа в будь-якому напрямку в режимі онлайн.

«Сільпо Вояж» - авіаквитки на рейси авіакомпанії Аркіа за найкращою ціною

Бажаєте замовити квитки на рейс компанії Arkia Israeli Airlines? У такому випадку, заповнюйте поля вильоту - перельоту, і ми миттєво надамо вашій увазі розклад рейсів. Для зручності вашого користування перелік квитків формується від дешевих до дорогих. Більш того, у нас завжди зазначено, скільки коштують квитки з урахуванням всіх комісій та зборів.

Скориставшись послугами, ви можете розраховувати на:

- Моментальну обробку замовлення - консультанти компанії зв'яжуться з вами протягом 30 секунд після звернення і підберуть найкращі рейси по заданому напрямку;

- Спецпропозиції та акції - ми щодня відстежуємо інформацію щодо промо-тарифів, оголошених Arkia Israeli Airlines, і відразу ж знайомимо вас з ними;

- Цілодобову підтримку - бронювання квитків можна виконати в будь-який час доби.