На сьогоднішній день Блю Ейр є популярною бюджетною повітряною компанією Румунії з головним аеропортом в Бухаресті - Міжнародний аеропорт імені Ауреля Влайку. Початок діяльності - 2004 рік.

Авіакомпанія регулярно здійснює внутрішні та міжнародні рейси по 23-м напрямкам.

Парк літаків Blue Air складається з 8-ми Боїнгів різних модифікацій і пасажиромісткості.

умови перельоту

Компанія пропонує зробити переліт трьома класами.

- Економ. Подорож відбудеться в зручних кріслах, з вбудованою мультимедійною системою. На вибір подаються страви з обмеженого меню, додаткова їжа та напої - за окрему плату. Норма провезення ручної поклажі до 5 кг, багажу - до 20 кг.

- Бізнес. Пасажири чекають літак в спеціальних залах з підвищеним рівнем комфорту і проходять реєстрацію у окремої стійки, а час польоту з комфортом проводять в шкіряних розкладних кріслах. Під час перельоту пропонується різноманітне меню і напої. У ручній поклажі пасажири можуть провозити дві сумки вагою до 8 кг, в багажному відсіку - до 32 кг.

- Перший. Доставка в аеропорт на особистому транспорті авіакомпанії. Окремо обмежений простір на борту літака з бездротовим інтернетом, розетками, індивідуальною системою з розвагами. Персонал літака протягом перельоту буде пропонувати легкі закуски, страви з меню, охолоджуючі та алкогольні напої. Норма провезення багажу до 50 кг, ручна поклажа - 2 сумки до 8 кг.

Замовити і купити дешеві квитки компанії Блю Ейр ви можете на сайті нашого сервісу.

«Сільпо Вояж» - простий сервіс бронювання авіаквитків

Плануєте подорож на рейсах Блю Ейр? Тоді скористайтеся послугами нашого сервісу! Все, що потрібно - це заповнити пошукові поля і вже через пару секунд ви побачите розклад рейсів по заданому маршруту. Також в списку буде вказано, скільки коштують квитки з урахуванням всіх зборів і комісій.

Завдяки нашому сервісу користувач зможе:

- Вивчити спецпропозиції Blue Air - менеджери щодня відстежують акції і першими знайомлять вас з ними;

- Отримати миттєву обробку замовлення - для організації перельоту і відповіді на всі запитання вам зателефонують протягом 30-ти секунд після заявки;

- Отримати допомогу в службі підтримки 24/7 - консультанти допоможуть знайти відповідні рейси і пройдуть разом з вами всі етапи бронювання авіаквитків в будь-який час доби в режимі онлайн.