Історія компанії почалася у 1955 році, коли її флот складався всього лише з трьох літаків Vickers Viking, які були розраховані на 36 пасажирів. Сьогодні ж Кондор Ейрлайнз є великим німецьким авіаперевізником і повністю виправдовує свій девіз - «Народжений літати».

У даний час авіакомпанія здійснює внутрішні рейси, а також обслуговує 33 напрямки, маршрути яких з'єднують Німеччину, Північну та Латинську Америку, Африку та острови Індійського океану.

Флотилія компанії складається з 34 сучасних авіалайнерів - 26 Аеробусів і 9 Боїнгів. Середній вік літаків становить 19 років.

умови перевезення

Авіакомпанія Condor Flug пропонує пасажирам подорожувати двома класами:

- Економ. Обравши даний клас перельоту, ви будете подорожувати в широких кріслах з портативними плеєрами та особистими моніторами. Харчування складається з обмеженої кількості страв, однак за окрему плату можна додатково замовити напої або десерт. Якщо політ перевищує 6 годин, то персонал видасть вам ковдру та подушку. Пасажири мають право провозити одну сумку вагою до 23 кілограм.

- Бізнес. Пасажири цього класу будуть подорожувати з підвищеним комфортом. Окрема черга при посадці, швидке оформлення багажу, смачні напої, оригінальні страви, а також різноманітні розваги під час польоту. Мандрівніки бізнес-класом можуть провозити дві сумки вагою до 32 кілограмів.

Авіакомпанія Кондор Флаг подбала про те, щоб кожен міг в режимі онлайн забронювати і купити дешеві квитки на авіарейси компанії в будь-якому потрібному напрямку.

«Сільпо Вояж» - авіаквитки за низькими цінами

Хочете подорожувати з Condor Flug? У такому випадку заповнюйте пошукові поля, після чого сервіс надасть вашій увазі розклад, підбере рейс і покаже, скільки коштує переліт.

Скориставшись послугами сайту, ви можете розраховувати на:

- Миттєву обробку замовлення - менеджери вислухають побажання, запропонують можливі варіанти перельоту по заданому маршруту і допоможуть замовити квитки на потрібний рейс;

- Акції та спеціальні пропозиції від Condor Flug - ми допоможемо скористатися кращими пропозиціями даного авіаперевізника;

- Онлайн-підтримку 24 години на добу - бронювання квитків на сайті можливо в будь-який зручний для вас час дня і ночі.