Авіакомпанія Естонія Ейр була створена в 1991 році після того, як Естонія здобула довгоочікувану незалежність. У 1996 році урядом було прийнято рішення про приватизацію компанії, внаслідок чого акціями компанії володіють Maersk Air, SAS Group і Balti Cresco Investeerimisgrupp.

На початку своєї діяльності Estonian Air мала зовсім невеликий парк літаків, проте поступово флот компанії оновлювався, і сьогодні рейси виконуються на сучасних авіалайнерах.

Авіарейси Estonian Air - це величезна кількість напрямків, літаки компанії здійснюють чартерні рейси в арабські та середземноморські країни, країни Європи та Північної Африки.

Для своїх постійних клієнтів компанія розробила спеціальні програми заохочення, які дозволяють накопичувати бонусні бали і користуватися додатковими послугами компанії.

На українському ринку компанія розпочала свою роботу в 2006 році, і на сьогоднішній день може запропонувати мандрівникам достатньо широку маршрутну мережу. Безумовно, основним напрямком є ​​Київ - Таллінн - Київ, проте скориставшись послугами компанії, ви легко зможете зробити переліт до Лондона, Парижа, Петербургу та багатьох інших міст. При цьому варто зазначити, що Естонські авіалінії пропонують доступні ціни на перельоти і високий рівень сервісу на борту.