Оренейр - це досить відома російська авіакомпанія, що базується в Москві та Оренбурзі. Компанія виконує не тільки пасажирські і вантажні перевезення, але й обслуговує власні, а також транзитні повітряні судна. Крім того, Оренбурзькі авіалінії беруть участь у пошуково-рятувальних операціях, патрулюють нафтопроводи і газопроводи, а також виконують вильоти екстреної медичної допомоги.

Авіакомпанія Orenair пропонує своїм пасажирам гнучку систему знижок. Наприклад, для молоді, дітей і пенсіонерів вартість квитка практично на будь-який рейс буде набагато нижчою за звичайну. Крім того, діють спеціальні тарифи для групових перельотів.

Авіарейси Orenair це величезна кількість напрямків, а завдяки тому, що ціна на переліт у даній авіакомпанії трохи нижче, ніж у інших авіаперевізників, сьогодні багато мандрівники віддають перевагу рейсам саме цієї компанії.

На сьогоднішній день політика Оренбурзьких авіаліній спрямована на залучення нових клієнтів, для цього авіакомпанією планується періодично проводити акції і пропонувати спеціальні тарифи.

Оренейр пропонує подорожувати своїм пасажирам в економ або ж в бізнес-класі. Для постійних клієнтів діє програма лояльності, яка дозволить істотно заощадити на перельотах і безкоштовно користуватися додатковими послугами.