Райанейр - бюджетна, відома на весь світ ірландська авіакомпанія. Вона була створена в 1985 році, і на початку своєї кар'єри пропонувала перельоти за стандартною ціною. Однак вже через рік, вартість авіаквитків була знижена практично вдвічі.

На сьогоднішній день флот авіакомпанії складається з 320 лайнерів Boeing 737-800 і 1 судна Boeing 737-7007.

 Рейси авіакомпанії - це понад 1600 напрямків, які з'єднують більше 180 аеропортів в 28 європейських країнах. Основним аеропортом Ryanair є лондонський «Станстед».

Умови перельоту на рейсах Ryanair

Слід звернути увагу, що у вартість авіаквитка даного перевізника входить тільки сам переліт. Будь-які інші послуги надаються за окрему плату, в тому числі і реєстрація на борт літака, яка можлива тільки в мережі інтернет.

Напої та харчування також не входять до вартості квитка, їх можна замовити безпосередньо на борту літака, але вже за окрему плату.

Що стосується провозу багажу, то один пасажир може безкоштовно провезти ручну поклажу до 10 кг і сумку габаритами 35 х 20 сантиметрів в багажному відсіку, за весь інший багаж доведеться доплачувати окремо.

Авіакомпанія Райанейр забезпечує можливість забронювати і купити квитки на авіарейси в будь-якому напрямку в режимі онлайн.

«Сільпо Вояж» - зручний сервіс пошуку і бронювання авіаквитків

Прийняли рішення подорожувати з Ryanair? Заповнюйте пошукові параметри, і сервіс підбере потрібний рейс даної авіакомпанії.

Скориставшись нашими послугами, ви можете розраховувати на:

- Швидку обробку замовлення - менеджери вислухають наявні побажання, запропонують варіанти по заданому маршруту і допоможуть замовити квитки на відповідний рейс;

- Акції та спеціальні пропозиції від Ryanair - ми допоможемо скористатися кращими пропозиціями компанії;

- Професійну підтримку 24 години на добу - бронювання квитків на сайті можливо в будь-який зручний для вас час.

Купуючи авіаквитки компанії Ryanair, ви отримаєте можливість зробити переліт за найдемократичнішими цінами.