South African Airways - національна авіакомпанія Південно-Африканської Республіки, яка почала свою діяльність в 1934 році. Сьогодні вона обслуговує внутрішні і міжнародні рейси в 77 напрямках, маршрути яких з'єднують 29 країн світу. Популярні напрямки - Нью-Йорк, Лондон, Вашингтон, Гонконг, Сан-Пауло.

Станом на 2016 рік флот компанії налічує 50 сучасних авіалайнерів різної компоновки і пасажиромісткості, з яких 43 судна типу Airbus і 7 - Boeing. Середній вік літаків 9 років.

умови перельоту

Сауз Африкан Ейрвейз пропонує квитки економ та бізнес-класу, які відрізняються вартістю і видом наданих послуг на борту літака.

Пасажирам бізнес-класу надається право проходження реєстрації на спеціальній стійці, забезпечується проїзд до судна окремо від інших класів, а максимально допустима вага провезення багажу складає 30 кг. Під час перельоту ви будете розташовуватися в комфортних розкладних кріслах, вам будуть подавати смачні гарячі та холодні закуски, різноманітні напої.

Купуючи квитки економ-класу, ви будете подорожувати в ергономічних кріслах з вбудованим столиком. Під час тривалих перельотів персонал видасть подушки, ковдри і запропонує гарячі страви. Норма провезення багажу 20 кг.

Незалежно від того, який клас польоту ви виберете, на борту літака ви зможете скористатися мультимедійним розважальним сервісом - фільми, відеоігри, музика на різних мовах світу. А для пасажирів, які часто здійснюють перельоти рейсами авіакомпанії, існують спеціальні пропозиції, що дозволяють купувати квитки за вигідними тарифами.

Замовити і купити квитки на рейси South African Airways ви завжди можете на сайті нашого сервісу.

«Сільпо Вояж» - доступне бронювання квитків за мінімальною ціною

Запланували подорож, але немає часу на пошук квитків? Наш сервіс з радістю допоможе у вирішенні цього питання. Введіть дату запланованого перельоту, вкажіть маршрут, і вашій увазі будуть представлені рейси та розклад. Переглянувши представлений перелік, ви дізнаєтеся, скільки коштуватиме переліт на кілька чоловік або виберете час вильоту.

Сервіс гарантує:

- Оповіщення про всі вигідні акції компанії Сауз Африкан Ейрлайнз;

- Швидку обробку замовлення - обравши нашу компанію, покладайтеся на менеджерів, які допоможуть купити і замовити дешеві квитки;

- Консультацію 24/7 - співробітники компанії дадуть відповідь на ваші питання в будь-який час доби в режимі онлайн.