Трансаеро

Трансаеро - це відома російська авіакомпанія, яка була заснована ще у 1990 році. Однак офіційно свою діяльність вона почала тільки в листопаді 1991 року - саме в цей час було здійснено її перший чартерний рейс. Цікаво, що саме Transaero Airlines стала першим приватним авіаційним підприємством на території Російської Федерації.
Портом приписки Трансаеро є аеропорт Домодєдово, більш того компанія має два додаткових хаба - Пулково в Санкт-Петербурзі та Кольцово в Єкатеренбурзі. Технічна служба авіаконцерна має право самостійно обслуговувати не тільки російські, але й іноземні судна. На сьогоднішній день парк даної авіакомпанії включає в себе близько вісімдесяти авіалайнерів. В основному це різні модифікації Боїнгів та Аеробусів.
Авіарейси Transaero Airlines - це дев'яносто напрямків у різні міста світу. Літаки компанії виконують регулярні перельоти на Далекий та Близький Схід, в країни СНД, Європу, Африку, Америку, Азію, а також здійснюють рейси усередині країни.
Менеджмент компанії весь час впроваджує новітні досягнення техніки та науки в роботу компанії, наприклад Трансаеро стала однією з перших авіакомпаній на території Росії, яка почала продаж квитків і реєстрацію пасажирів через інтернет.
Пілоти та стюарди компанії проходять підготовку у власному навчальному центрі. Але головне, що Transaero Airlines - це єдина російська авіакомпанія, яка впровадила практично на всіх регулярних рейсах чотири класи обслуговування:
- Туристичний економічний;
- Преміальний економічний;
- бізнес клас;
- Імперіал.