Уральські авіалінії були засновані в 1993 році. На сьогоднішній день авіакомпанія виконує внутрішні і зовнішні авіаперевезення. Штаб компанії знаходиться в Єкатеринбурзі (аеропорт Кольцово).

На 2016 рік Уральські авіалінії обслуговують 183 напрямки, маршрути яких з'єднують 25 країн світу, серед яких Туреччина, Іспанія, Польща, Киргизія та інші.

Флотилія компанії налічує 35 Аеробусів, які оснащені сучасними системами безпеки і проходять обов'язковий передпольотний огляд.

умови перельоту

Авіакомпанія пропонує своїм пасажирам подорожувати двома класами.

Здійснюючи переліт в економ-класі, ви будете подорожувати в зручних кріслах з відкидним столиком. Під час перельоту подаються прохолодні напої та легкі закуски, а на рейсах, які тривають понад 6 годин - гарячі страви. Індивідуальна система розваг вбудована в кожне сидіння. Пасажиру дозволено піднімати на борт літака сумку до 7 кг і провозити в багажному відсіку до 23 кг.

Подорожуючи в бізнес-класі, пасажири отримують максимально уважне обслуговування персоналу. На борту літака вас чекатиме м'яке крісло-ліжко, набір журналів і газет, страви європейської кухні. Доставка до літака здійснюється автобусом, а реєстрація проходить на окремій стійці. Для бізнес-класу обладнаний індивідуальний зал очікування, де перед польотом подають легкі закуски. Пасажиру дозволяється перевозити дві сумки вагою до 7 кг, а в багажному відсіку - до 30 кг.

Забронювати і купити авіаквитки на рейси компанії Уральські авіалінії можна в онлайн-режимі на нашому сервері.

«Сільпо Вояж» - бронювання авіаквитків за розумними цінами

Прийняли рішення подорожувати з Ural Airlines? Просто заповніть поля вильоту - прильоту, вкажіть на календарі потрібну дату, і буквально через хвилину ви зможете вивчити розклад рейсів по потрібному маршруту. Вивчивши представлений список, ви також дізнаєтеся, скільки коштує переліт і зможете замовити квитки на відповідний рейс.

В послуги сервісу входить:

- Миттєва обробка замовлення - менеджери вислухають побажання і допоможуть знайти дешеві авіаквитки Уральських авіаліній по заданому маршруту;

- Акції - ми щодня відстежуємо спецпропозиції компанії і першими знайомимо вас з ними;

- Консультацію 24 / 7- незалежно від того, коли ви вирішили зайнятися пошуком квитків, ми завжди прийдемо вам на допомогу