Авіапереліт з Києва

21 054 грн
Мінімальна ціна за квиток
Мінімальний час в дорозі

Галіфакс – місто Канади, відомий своїми мальовничими парками. Символом міста є Годинникова вежа, виконана британськими майстрами. Приваблює увагу туристів і Міська цитадель, в якій сьогодні відкрито музей та невеликий гарнізон. Приїжджаючи в Галіфакс, неодмінно відвідайте парк Пойнт Плезант, міський публічний сад, художню галерею Нової Шотландії та острів Лолор.

«Сільпо Вояж» – провідний сервіс пошуку та бронювання авіаквитків

На даному сервісі ви зможете швидко придбати авіаквитки з Києва в Галіфакс за мінімальною ціною. Завдяки тому, що на сайті представлена інформація про авіарейси провідних та бюджетних авіакомпаній, ви без зусиль знайдете на нашому сайті пропозиції для бюджетного перельоту в будь-який час доби. Ви також  можете зателефонувати нам по телефонах, вказаних на сайті, та менеджери підберуть для вас прямі або стикувальні рейси.

На сервісі регулярно розміщується інформація про акції та спецпропозиції  на переліт у заданому напрямку безпосередньо від авіакомпаній . Якщо хочете забронювати дешеві авіаквитки на літак Київ – Галіфакс, то вибирайте переліт в економ-класі. Перший і бізнес-клас – ідеальний варіант для тих, кого не хвилює вартість квитків.

Таким чином, щоб виконати онлайн-бронювання авіаквитків із Києва у Галіфакс, вам достатньо просто заповнити представлені пошукові поля. А далі програма самостійно складе список доступних квитків у бажаному напрямку, серед яких ви точно зможете зробити свій вибір. Час польоту з Києва до Галіфакс – 15 годин.

«Сільпо Вояж» – миттєве бронювання авіаквитків

Тепер не потрібно їхати куди-небудь, щоб купити квитки на відповідний маршрут. Інтерфейс даного сервісу простий та функціональний, тому ви зможете буквально за кілька кліків замовити або придбати квитки, ціна яких вас приємно порадує.

Користувачі сервісу можуть розраховувати на:

- акції та спеціальні пропозиції, оголошені на перельоти по даному напрямку low-cost авіаперевізників та провідними авіакомпаніями;

- консультацію при виборі маршруту – підбір прямих або стикувальних рейсів за індивідуальним запитом;

- миттєву обробку заявки – працівники сервісу підкажуть, скільки коштує переліт з урахуванням зборів та допоможуть пройти всі етапи бронювання.