Авіапереліт з Києва

13 568 грн
Мінімальна ціна за квиток
Мінімальний час в дорозі
Популярні напрямки

Салоніки - прекрасне місто, культурний центр Греції, що славиться своїми фестивалями і цікавими заходами. Крім усього іншого Салоніки можуть похвалитися своєю багатовіковою історією і пам'ятниками давньоримської, візантійської і оттоманської імперій, що чудово збереглися, які цікаво буде відвідати будь-якому мандрівникові. Вибираючи Салоніки для свого відпочинку, ви зможете ніжитися під теплими сонячними променями на найчистіших пляжах, плескатися в блакитній воді і відвідувати цікаві пам'ятки, до числа яких входять відома Біла Вежа і Тріумфальна арка Галерія.

«Сільпо Вояж» - швидке бронювання квитків в режимі-онлайн

Бажаєте заощадити час на пошуку потрібних авіарейсів? Тоді скористайтеся послугами «Сільпо Вояж» і придбайте квитки на літак на даному сайті.

Ми співпрацюємо з багатьма авіаперевізниками, які проводять перельоти в напрямку Київ - Салоніки, що дозволяє дешево купити авіаквитки. Просто заповніть пошукову форму на нашому сайті, вкажіть дату вильоту і кількість людей, які летять з вами, з урахуванням дітей і студентів, і буквально через дві хвилини ви зможете вивчити розклад рейсів з Києва в Салоніки. Ознайомившись із запропонованими варіантами, ви неодмінно виберете серед них відповідний рейс і відразу ж зможете забронювати на нього авіаквитки.

Користувачам «Сільпо Вояж» доступні квитки на прямі і стикувальні рейси в усі існуючі класи. Ціна авіаквитків залежить не тільки від рейтингу авіакомпанії, яка проводить переліт, але й від кількості пересадок, а також від класу в літаку. Час польоту з Києва в Салоніки - 2 години 25 хвилин.

Ми подбали про те, щоб ви першими дізнавалися про акції та спеціальні пропозиції авіакомпаній на рейси з Києва в Салоніки, і завжди могли придбати квитки за мінімальною ціною.

«Сільпо Вояж» - кращий сервіс бронювання авіаквитків

Вам більше не потрібно витрачати свій час на поїздку в аеропорт і черги до кас, тільки для того щоб забронювати авіаквитки. Скориставшись послугами даного сервісу, ви зможете буквально за п'ять хвилин оформити покупку квитків на своє ім'я

 Переваги сервісу:

- Консультація 24/7 - співробітники «Сільпо Вояж» нададуть грамотну консультацію з питань будь-якої пори дня і ночі;

- Моментальне бронювання в режимі онлайн - всього чотири кліка мишкою відокремлюють вас від покупки авіаквитків;

- Допомога при бронюванні - менеджери мережі підкажуть, скільки коштує авіапереліт певним рейсом, з урахуванням усіх податків та діючих акцій.