Популярні напрямки в США
~ 21 523 грн
~ 21 955 грн
~ 23 804 грн
~ 28 260 грн
~ 28 280 грн
~ 58 300 грн

Клівленд – американське місто, яке розташоване на березі одного з Великих озер – Ері. Відпочиваючи в цьому місті, обов'язково відвідайте музей Різдвяної історії та село Маленька Італія. Щоб познайомитися з Клівлендом ближче, необхідно побачити острів Уіскі, міський ботанічний сад, парк Мемфріс Кідді, кафедральний собор Трініті та музей Таверн Музеум.

«Сільпо Вояж» допоможе виконати онлайн-бронювання авіаквитків за низькою ціною
Команда даного сервісу надасть допомогу в організації авіаперельоту кожному користувачеві. Досвідчені консультанти підкажуть час та вартість перельоту в обидві сторони, нададуть актуальний розклад, а також підберуть рейси за вашим індивідуальним запитом. 

Ми активно працюємо з багатьма авіакомпаніями, які виконують авіаперевезення в Клівленд. А це означає, що користувач зуміє буквально за пару кліків купити дешеві квитки на рейси провідних авіаперевізників.
З нами забронювати квитки на відповідний рейс швидко і дуже просто. Щоб переглянути список оптимальних варіантів по необхідному напрямку, зазначте бажану дату на календарі та вкажіть міста відльоту – прибуття, далі програма все зробить за вас.

Пам'ятайте, що ціна квитків залежить від рівня перевізника та вибраного пасажирського класу. Хочете заощадити? Тоді відмовтеся від додаткових послуг під час польоту та обирайте переліт в економ-класі. Якщо ж вам не так важливо, скільки коштує квиток, а ви бажаєте подорожувати в комфорті – віддавайте перевагу бізнес або першому класу.

«Сільпо Вояж» – зручна пошукова система авіаквитків

Тепер немає необхідності витрачати особистий час на організацію перельоту. Довіртеся співробітникам даного сервісу, і вся процедура пошуку та бронювання авіаквитків займе у вас мінімум часу. Досвідчені консультанти підберуть рейси, умови перельоту на яких будуть відповідати вашим бажанням.

Віддавайте перевагу даному сервісу, і ви отримаєте:

- акції та спецпропозиції на переліт в Клівленд – вигідні пропозиції low-cost перевізників та провідних авіакомпаній щоденно оновлюються на сайті;
- підтримку в режимі 24/7 – користувачі зможуть в будь-який час знайти оптимальні рейси, уточнити, яка ціна квитка та забронювати його на своє ім’я;
- миттєву обробку заявки – щоб придбати авіаквитки на літак до Клівленда вам знадобиться близько п'яти хвилин.